Joanna Chmielińska (dawniej Czekaj)

adwokat

Od lat obsługuję przedsiębiorców, zarówno tych dużych, jak i małych.
W mojej pracy skupiam się na relacjach
z ludźmi oraz poszukiwaniu dla nich optymalnych rozwiązań – w końcu każdy biznes tworzą ludzie...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Praca stop – macierzyńskie powołanie

Joanna Chmielińska (dawniej Czekaj)10 listopada 2021Komentarze (0)

Realizacja celów osobistych – coś z czego jestem niezwykle dumna. Po raz drugi zostanę mamą i planuję poświęcić się tej misji w 200%. Moja praca sprawia mi wielką radość, jednak przez lata nauczyłam się wartościować i rozpoznawać kwestie ważne i ważniejsze. Stąd wiem, że chciałabym najbliższy czas spędzić z najmłodszym członkiem mojej rodziny.

Zdaję sobie jednak sprawę jak bardzo rozwinęła się w ciągu ostatnich lat branża menadżerska. Wiem też, że istnieje wciąż wiele „świeżych” tematów, które wymagają doprecyzowania. Wiedza w tym obszarze jest kluczowa, zwłaszcza w przypadku nowych i dużych firm.

Nie martwcie się, bo na blogu na pewno nie zapanuje cisza. Treści będą publikowane regularnie przez czterech niezastąpionych specjalistów:

  • Justyna Kyć- posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie doradztwa korporacyjnego w obszarze prawa spółek i prawa handlowego. Aktywnie uczestniczy również przy przeprowadzaniu transakcji typu „asset deal” i „share deal”. Możecie spodziewać się od niej konkretnych i precyzyjnych porad w tym zakresie.
  • Justyna Bartnik – prawo handlowe zdaje się mieć w małym placu, przez wiele lat zrealizowała z powodzeniem wiele transakcji, przejęć itd.
  • Barbara Kozyra- wie jak doradzić w przypadku kiedy trzeba zatrudnić lub zwolnić pracowników, również tych należących do kadry menadżerskiej. Nieobce są jej kwestie związane z procesami restrukturyzacyjnymi oraz zwolnieniami grupowymi. Doradza w sposób zrozumiały i praktyczny.
  • Izabela Dziubak- Napiórkowska- specjalizuje się w prawie pracy zarówno indywidualnym jak i zbiorowym. Doradza także pracodawcom w obrębie prawa HR, głównie w kwestiach nawiązywania oraz rozwiązywania stosunku pracy. Posiada również wiedzę z zakresu atypowych i elastycznych form zatrudnienia. Jej kompetencje i szerokie zainteresowania, pozwalają na uzyskanie wyczerpujących porad i nowatorskich rozwiązań.

Zostawiam Was i waszą wiedzę w dobrych rękach. Mam nadzieję, że wkrótce znów się tutaj spotkamy.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (22) 501 56 10e-mail: j.chmielinska@kkz.com.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kkz.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: